Българският шампион Лудогорец и чешкият тим Сигма Оломуц играят при резултат

...

НА ЖИВО: Лудогорец - Сигма Оломуц 2:1, Дуа бележи

Българският първенец Лудогорец и чешкият тим Сигма Оломуц играят при резултат 2 :1  в другарски дуел в Турция.

В 9-а минута пресата на " орлите " даде резултат, като топката бе отнета високо по терена, а Бернард Текпетей овладя отлично и стреля с левия крайник отвън наказателното поле, като не остави шансове на вратаря на Сигма - 1:0 за Лудогорец.

В 18-а минута отбраната на българския първенец не бе съсредоточена и след центриране от корнер топката бе отклонена на близката греда, след което на далечната такава футболист на чешкия отбор засече с глава от близко и изравни резултата - 1:1.

В 33-а минута футболист на Сигма получи добра топка в противниковото наказателно поле и я поведе с десния крайник, след което шутира в близкия ъгъл, само че в опита му нямаше мощ и Падт улови умерено. В ответната офанзива Текпетей получи празно пространство на десния фланг, а бързото крило доближи до аутлинията, след което върна топката към точката на дузпата, където бе Квадво Дуа, който приключи безпроблемно - 2:1 за Лудогорец.

17,00 / ЛУДОГОРЕЦ - СИГМА ОЛОМУЦ 2:1

ЛУДОГОРЕЦ: Серджио Падт, Оливие Вердон, Динис Алмейда, Аслак декор Витри, Сон - Якуб Пьотровски, Педро Нареси, Тодор Неделев - Квадво Дуа, Бърнард Текпетей, Кайо Видал

Треньор: Георги Дерменджиев